پرسیومتر مدل GPT2

استاندارد

پلان اصلی دستگاههای پرسیومتر تولیدی این گروه ،پرسیومتر طرح منارد است. واحد تحقیق و توسعه این گروه مهندسی بر حسب تقاضاهای واصله از مشتریان و با توجه به تنوع بافت و ساخت خاک در پهنه گسترده کشورمان تغییرات کاربردی را در طرح اولیه دستگاه اعمال نموده است . با توجه به بازخورد آزمایشهای انجام شده با دستگاه منارد و دقت پایین دستگاه مذکور در فشارهای پایین ، این گروه تولیدی بر آن شد تا دستگاه GPT2 را با افزودن ۲ گیج حساس برای فشارهای پایین ( تا ۸ بار ) طراحی و تولید نماید . این دستگاه علاوه بر تواناییهای موجود در دستگاه منارد ، قادر است در زمینهای بسیار سست که نیاز به ثبت تغییرات جزئی فشار در حین آزمون می باشد با دقت بالا عمل نماید و بعلاوه امکان تنظیم اختلاف فشار با دقت بالا فراهم است .

مشخصات فنی دستگاه :

این دستگاه ضمن دارا بودن تمام مشخصات فنی دستگاه منارد ، با مجهز  شدن به گیجهای ۱۰ بار جهت مدار آب و گاز و اصلاح مدار اعمال فشار ، جهت انجام آزمون در خاکهای بسیار سست حاشیه دریا تجهیز شده است . در این دستگاه امکان کنترل اعمال فشار در حد ۰٫۱ بار وجود دارد .

تجهیزات و اجزای اصلی همراه دستگاه :

در این دستگاه تمام تجهیزات و ابزار همراه دستگاه در جعبه چوبی قابل حمل جاسازی شده است تا ضمن حفظ زیبایی و دوام در مناطق با رطوبت بالا ،  وزن کل تجهیزات نیز کاهش یابد تا در حمل و نقل دستگاه مشکل کمتری ایجاد گردد .